Щоб покататись потрібно лише три кроки:

  1.  Зателефонувати нам та забронювати велосипед чи самокат.

  2. Прийти та підписати договір оренди.

    (для укладання договору достатньо мати будь який документ із фото у Дії. Якщо Дії немає, беріть паспорт, закордонний паспорт чи водійське посвідчення, зробимо копію)

  3. Прослухати коротенький інструктаж

Ми лишаємо за собою право відмовити у видачі велосипедів та самокатів через сумніви в справжності документів, особам в стані алкогольного сп'яніння, погані погодні умови. В деякий, дуже рідких випадках, коли у нас є сумніви в добропорядності клієнта, можемо попросити лишити додаткову грошову заставу 3-5 тис грн за велосипед та 8 тис грн за самокат.

В разі ушкоджень велосипеда чи самоката (подряпини на рамі, проколоте колесо, погнуте кермо і т.д.) ремонт проводиться за рахунок орендатора.

Бажаючим проїхатись по грязі чи лужам: У електросамокатів Xiaomi в правилах експлуатації чітко зазначено що не можно кататись під дощем і по лужах. Невеликий захист від бризг дійсно є, але будь яке потрапляння вологи всередину призведе до припинення гарантії. Тож якщо ви готові ризикнути ми вас не стримуємо :) Велосипеди до вологи більш лояльні, але в бруд всеж таки краще не їхати. За мийку доведеться заплатити від 50 до 200 грн. Вартість буде залежати від того чи потрібно буде везти велосипед на автомийку та змащувати ланцюг та інші механізми. Зверніть увагу, самостійна мийка велосипеда на автомийках високого тиску може призвести до значних поломок, мийка самокатів категорично заборонена.

Харьков, ул. Сумская 77/79
veloprokatik.com

Оставить отзыв: